Menu

Sentencja

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Honore de Balzac

Duszpasterze - obecnie pracujący

  • ks. dr. Piotr Malinowski

    proboszcz - od 20 sierpnia 2014 r.


  • ks. Mirosław Kelman

    wikariusz


  • ks. Ferdynand Nejranowski

    Rezydent


Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • ks. Józef Bystroń

    proboszcz od 1 lipca 1937 r.  do 30 września 1940 r.


  • ks. Stefan Adamowicz

    proboszcz od 2 lipca 1945 r.  do 15 października 1946 r.


  • ks. Feliks Żelewski

    proboszcz od 12 listopada 1946 r.  do 3 sierpnia 1947 r.


  • ks. Feliks Piechowski

    proboszcz od 1 października 1947 r.  do 30 lipca 1980 r.


  • ks. Jerzy Główczewski

    proboszcz od 1 sierpnia 1980 r.  do 31 lipca 1981 r.


  • ks. Edmund Kulas

    proboszcz od 31 lipca 1981 r.  do 16 czerwca 2006 r.


  • ks. Arkadiusz Kujawa

    proboszcz od 24 czerwca 2006 r.  do 19 sierpnia 2014 r.


  • Neoprezbiter Stanisław Jaworecki

    wikariusz od 1 września 1973 r.  do 31 sierpnia 1974 r.


  • Neoprezbiter Marian Szudrowicz

    wikariusz od 1 września 1974 r.  do 31 sierpnia 1975 r.


  • ks. Roman Janeczek

    wikariusz od 1 września 1975 r.  do 31 sierpnia 1978 r.


  • Neoprezbiter Andrzej Goluński

    wikariusz od 1 września 1978 r.  do 31 sierpnia 1979 r.


  • ks. Marek Racki

    wikariusz od 1 września 1979 r.  do 31 sierpnia 1980 r.



Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
166 0.17242312431335